
Live på Smådalarö Gård
Unika musikupplevelser i sommar
Boka Live på Smådalarö Gård där vi bjuder på unika musikupplevelser kombinerat med gastronomiska upplevelser och övernattning i skärgårdens hjärta. Vår utomhusscen gästas under sommaren av några av våra mest folkkära artister. Först ut är Linnea Henriksson och därefter Petter med Sleepy & Eye N’I.
16 Juli – Linnea Henriksson
23 Juli – Petter med Sleepy & Eye N’I
Checka in hos oss på Smådalarö Gård och njut av avslappnad lyx med spa, gastronomi och generöst aktivitetsutbud med bland annat golf och padel. Skräddarsy din musikupplevelse under bokningsprocessen och addera allt du önskar inför din vistelse och glöm inte att klicka i det datum för den artist du önskar att se i vår onlinebokningsmodul.
Du kan välja mellan tre olika paket där ståplats till konserten, middag, övernattning och frukostbuffé ingår. Det finns även möjlighet att endast köpa konsertbiljett här, begränsat antal platser!
Vid Live på Smådalarö Gård serveras en fast meny i restaurangen Brasserie & Bränneri och i Bloms Bar. Menyn presenteras på hemsidan närmare ankomst. För dig som köper endast konsertbiljett kommer det finnas möjlighet att äta i Bloms Bar. Konserten startar 21.00 och baren är öppen till 01.00.
I dessa paket kan du välja att förlänga din vistelse och bo över i två nätter, välj att checka in en dag innan konserten eller stanna kvar en extra dag efter.
Livepaket - enrätters middag & ståplats
- Konsertbiljett - ståplats
- Middag i Bloms Bar, en rätt
- Övernattning
- Frukostbuffé
- Lån av morgonrock & tofflor
- Tillgång till gym
Livepaket - tvårättersmiddag & ståplats
- Konsertbiljett - ståplats
- Tvårättersmiddag i Brasserie & Bränneri
- Övernattning
- Frukostbuffé
- Lån av morgonrock & tofflor
- Tillgång till gym
Villkor:
Detta erbjudande gäller i mån av plats, fri avbokning upp till 5 dagar innan ankomst. Vid köp av vårt avbeställningsskydd (295 kr/rum) är detta avbokningsbart upp till 24 timmar innan ankomst. Erbjudandet betalas vid bokningstillfället.